Volley Tigers facebook Volley Tigers instagram Volley Tigers youtube Zaloguj się / Zarejestruj

Transmisja LIVE dla kibiców z meczu

MCKiS Jaworzno
MCKiS Jaworzno
VS Buskowianka Kielce
Aluron Virtu Warta Zawiercie

2018-12-05, start godzina 18:30, dowiedz się więcej...

Nasza Wspólna Pasja! Krispol I Liga PlusLiga
rozwiń

Aktualności I Liga

AKTUALNOŚCI

Terminarz I Liga

TERMINARZ

Galeria I Liga

GALERIE
-->

Są w siatkówce mecze za 6 punktów

2017-11-11


czyli o meczu Bydgoszczy z Zawierciem słów kilka

Listopad to jest miesiąc, w którym tabela PlusLigi ma się wyrównać, to jest zespoły, które pauzowały ze względu na reprezentacyjne absencje swoich zawodników, mają nadrobić zaległości. Tabela PlusLigi stanie się więc wymiernym narzędziem do porównywania potencjału drużyn. Ale to nie jedyna rzecz, która zadzieje się w listopadzie.

 

Przedostatni miesiąc roku kalendarzowego zaprezentuje nam kilka pojedynków określanych mianem „za sześć punktów”, a szczególnie interesująca wydają się te z dołu tabeli. Łuczniczka Bydgoszcz, która w zeszłym sezonie otarła się o nieprzyjemną konieczność gry w barażu o otrzymanie w PlusLidze, zmierzy się na własnej hali z drużyną, który ten baraż wygrała – Aluron Virtu Warta Zawiercie.

 

Gospodarz tego spotkania aktualnie zajmuje 13. miejsce w tabeli, ich przeciwnik 15., a między nimi jest różnica trzech punktów. Przypomnijmy, że w tym sezonie dwie ostatnie drużyny tabeli obligatoryjnie spadają do I Ligi, a drużyna z miejsca 14. być może będzie zobligowana do rozegrania barażu o utrzymanie z pretendentem z I Ligi (a tam chętnych pewnie brakować nie będzie – Nysa, Września, Suwałki). Aktualne miejsce zajmowane przez Bydgoszcz jest więc ostatnim, gwarantującym pozostanie w ekstraklasie.

 

Jeśli drużyna z Zawiercia wygra to spotkanie za 3 punkty, to ma szanse przeskoczyć w tabeli przeciwników z Bydgoszczy. Bardziej optymistyczni sympatycy beniaminka pewnie liczą także na potknięcie ekipy z Kielc w wyjazdowym meczu w Szczecinie, oraz ekipy z Będzina grającej na własnej hali z Bielskiem. Matematycznie Aluron Virtu Warta Zawiercie miałoby wtedy szanse wskoczyć nawet na 12. miejsce.

 

Jeśli jednak to Łuczniczka Bydgoszcz wygra za trzy punkty, to powiększy swoją przewagę nad beniaminkiem do już 6 punktów, a dodatkowo jeśli Bielszczanie ulegną MKSowi Będzin, to BBTS będzie tracić do Bydgoszczy już 10 punktów.

 

Według regulaminu za wygrany mecz można zdobyć nie więcej niż trzy punkty, ta kolejka może jednak sporo przetasować na dole tabeli. Nie może więc zabraknąć naszej transmisji audio z pojedynku Bydgoszcz vs Zawiercie. Startujemy o 14:15 na: http://www.volleytigers.pl/relacja-live/9-kolejka-plusligi-luczniczka-bydgoszcz-vs-aluron-virtu-warta-zawiercie,4954.html

powrót do listy aktualności

Komentarze użytkowników:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.
Nikt jeszcze nie skomentował - bądź pierwszy!

Media społecznościowe

VolleyTigers Youtube VolleyTigers Youtube
VolleyTigers.pl

mail: redakcja@volleytigers.pl
web: www.volleytigers.pl
VolleyTigers.pl
dawniej mksbanimex.bedzin.pl

Dzisiaj stronę odwiedzono: 222
Od początku: 3 184 966
Uwaga ciasteczka!
Może trudno w to uwierzyć, ale tak (TAK!) - używamy ciasteczek... jak wszystkie inne strony internetowe. Mądrzy ludzie jednak uznali, że trzeba Cię o tym poinformować, drogi Internauto, więc to posłusznie robimy. Jak chcesz dowiedzieć się o nich więcej (w co szczerze wątpimy) to kliknij - kliknij.

Jeśli nie chcesz widzieć dalej tego komunikatu - zarycz:)
ggGGGRRRRRrrrrr
ZAREJESTRUJ SIĘ PRZEZ FACEBOOKA
uroczyście przysięgamy, że NIC nie wrzucimy na Twojego wall'a:-)

jak bardzo nie chcesz to kliknij i wypełnij formularz
ZALOGUJ SIĘ PRZEZ FACEBOOKA
uroczyście przysięgamy, że NIC nie wrzucimy na Twojego wall'a:-)


...lub kliknij i przejdź do tradycyjnego logowania